Studio Kodaň

       Studio Kodaň je moderní nahrávací, intermediální, tvůrčí, umělecké studio v centru Ostravy. Studio je přizpůsobeno pro recording, postprodukci i mastering zvukového signálu, focení, natáčení videa, ale i pro další související činnosti či aktivity. Intermediální Studio Kodaň se skládá ze dvou akusticky profesionálně vyřešených místností (režie a nahrávací místnost - obě propojeny širokým oknem a talkback systémem pro veškerou komunikaci). Součástí střižny je zázemí s minibarem pro hosty. Nahrávací místnost funguje zároveň také jako sdílená zkušebna, fotoateliér, přednášková místnost, prostor pro naše příležitostné showroomy, předváděcí akce, výstavy, ap.

       A proč právě Studio Kodaň? Odpověď na tuto velmi častou otázku je prostá. Ostravský architekt Ondřej Vysloužil přišel před léty s vizí, které dal název Malá Kodaň a týká se právě té části centra Ostravy, v jejímž pomyslném středu se Hudební Svět a naše intermediální Studio Kodaň nachází. Nám se jeho vize postupem času vryla pod kůži tak, že jsme se stali jejími fanoušky a název našeho intermediálního studia je tedy symbolickou formou podpory sympatické a nadějné vize jménem Malá Kodaň.

nahravacistudio

Vybavení studia

Další techniku pro recording nebo zkoušky k zapujčení naleznete v naší zkušebně.

V případě potřeby lze v tomto ohledu po dohodě využít rozsáhlé technické vybavení kamenné prodejny Hudební Svět.

 

vybaveni

Obsluha studia

Ve studiu se o Vás po celou dobu nahrávání bude starat náš tým. O nahrávání, stejně tak jako o mix a mastering se starají zkušení sound masters. Pokud budete chtít v průběhu nahrávání nafotit promo fotografie, natočit ,,making of" video anebo rovnou videoklip, taktéž není problém (viz. služby).
Nabízíme Vám naši maximální pozornost, zázemí a péči. Nebudete-li si vědět s nahráváním rady, tak Vám rádi poradíme či pomůžeme najít vhodná východiska a postupy. Rady (jak tvůrčí, tak technické) jsou k nezaplacení a právě proto jsou u nás zdarma :-)!


 

Vaše Dotazy

Odběr novinek